Lektorský team

Anna a Petr Fabíkovi (Fabíci)

Petr a Anna Fabíkovi jsou od roku od roku 2002 tanečními mistry v Národním domě na Vinohradech, kde vedou kurzy pro mládež i dospělé.
Vyučují standardní a latinskoamerické tance, country, rock and roll, salsu a společenskou výchovu. Dále moderují společenské akce a plesy.
Jako členové tanečního klubu Astra Praha se do roku 2004 účastnili soutěží ve společenských tancích po celé České republice a dosáhli finále B ve standardních tancích.
Současně úspěšně složili profesionální zkoušky ze STT a LAT na úrovni LICENTIATE, absolvovali rekvalifikační kurz sportovního tance na UK v Praze a stali se tak trenéry II. třídy ve STT a LAT.
Salse se věnovali pod vedením Michala a Daniely Sejkorových a v září 2005 se stali členy SECS Salsa Teamu. Společně se poté účastnili MČR v latino show a Casino Ruedě. Získali titul Mistr ČR v obou kategoriích a nominaci na MS, kde se umístili ve finále, a to na 4. a 7. místě.
V párové Salse se v roce 2007 stali vicemistry ČR. Latino tance vyučují od roku 2007. 
Od roku 2010 jsou majiteli tanečního studia Flame Dance (www.flamedance.cz).
 

David Hoffmann

 
Společenské tance vyučuje již více než 10 let. Latino tance (Salsa a Bachata) začal tančit pod vedením Fabíků a natolik mu přirostly k srdci, že u nich zůstal. Nyní je vyučuje ve studiu Flame Dance již 4 rokem.